Neil Marshall legújabb filmje, A kilencedik légió már látható a hazai mozikban, a rendező következő műve elvileg a Burst 3D horror lett volna, amely felett Sam Raimi bábáskodna, ám ennek előkészületei még nem indultak meg. Így nagy a valószínűsége, hogy Marshall az Underground produkciót fogja ledirigálni David Cohen forgatókönyve alapján. A Ju-On egyik alkotója, Taka Ichise producerként teszi tiszteletét a munkálatokon.
Az film a törvénytelen, illegális éttermeket mutatja be, a központi figura pedig egy egy ambiciózus fiatal szakács lesz, aki az ilyen konyhákban fog alkotni. Hogy mi lesz a menü? Valószínű, hogy nem hiába nincs engedélye ezeknek a helyeknek, így bizonyára különféle ínyenc, olykor horrorisztikus ételek kerülnek ki a séfek kezei közül. Marshallt ismerve pedig egészen biztos, hogy nem egyszerű kajákat fogunk látni, de sebaj, legalább a popcorn árát megspóroljuk.
A The Pacific – A hős alakulat egyik írója és producere, Bruce C. McKenna eladta a Warner stúdió számára a The Battle of Midway címre hallgató forgatókönyvét. A tervek szerint a második világháborús produkció 3-D-ben készülne el és 200 millió dollárt emésztenének fel a munkálatok. Egyelőre nem tudni, hogy McKenna milyen minőségben veszi ki részét a filmből, bár az szinte biztos, hogy producerként be fog állni a projekt mögé. Reméljük, hogy nem azt szeretnék, hogy két bátor katona veri vissza az ellenséget, mint például a Peal Harbor Michael Bay alkotásban.

Pauly Shore filmjei magyar címébe egy időszakban valamiért a “kő” szó is bekerült, így a Bio-Drome vígjáték itthon a Kő kövön elmevezéssel futott. A produkció nem termelt valami jól, a kritikák is lehúztak, a nézők sem kedvelték túlzottan, de Shore és a másik főszereplő, Stephen Baldwin nagyon szeretnék összehozni a második felvonást.
Mel Gibson anno számos sikeres produkcióban szerepelt, ezek közül az egyik a Maverick western volt, amely egy régebbi sorozat alapján készült. Ebben a színész a vadnyugaton egy pókerbajnokságra igyekszik, ám útja nem alaul túl simán, le kell gyűrnie néhány akadályt, hogy odaérjen a versenyre.


John Cusack a twitterjén tette közzé, hogy benne lesz az Edgar Allan Poe műve alapján készülő The Raven (A holló) thrillerben. A produkciót a V, mint vérbosszú (V for Vendetta) és a Nindzsa gyilkos (Ninja Assassin) rendezője, James McTeigue fogja dirigálni. Cusack valahogy úgy fogalmazott, hogy “adjatok kezembe egy Poe művet és leások lelkem legmélyére.” Azért reméljük, hogy onnan könnyen vissza tud jönni és nem megy rá az egészsége, nem lesz depressziós.
Maria Bello igazi munkamániás, tavaly ugyan csak egy filmben volt látható, előtte viszont már 3 produkcióban is látható volt és idén a Nagyfiúkon (Grown Ups) mellett még feltűnik a Company Men és a Beautiful Boy drámákban, jövőre pedig a St. Vincent és az Abducation thrillerekben játszdik. Ezen kívül leszerződött a Carjacked thrillerre is, amelyet a jövő hónapban kezdenek forgatni és minden bizonnyal 2011-ben küldik a filmszínházakba. Bello mellett Stephen Dorffot is sikerült megnyerni a produkcióhoz, a színész utoljára talán Az elítéltben (Felon) alakított emlékezeteset és állítólag Sofia Coppola drámájában is egész jól játszik.