A RihannaDaily oldal leközölt néhány képet a Torpedó (Battleship) forgatásáról, a képeken az énekesnő, Rihanna látható. Korábban már hírül adtam, hogy Rihannát leszerződtették a népszerű táblás játék alapján készülő filmbe, azt akkor még nem lehetett tudni, hogy kit fog játszani. Talán egy katona feleségét, akitől elbúcsúznak kihajózáskor vagy egy énekesnőt, aki az egyik romboló fedélzetén tart koncertet? Nos, az alábbi képek tanúsága szerint egyiket sem, hanem valamelyik hajón fog szolgálni. A Playlist jogosan írja, hogy nem tudott volna magára erőltetni egy kis izmot? Így mit tud a fogkefén kívül felemelni? De el lehet képzelni azt is, hogy a 200 milliós büdzséből arra is futja, hogy CGI izmokat raknak a hölgyre. A főbb szerepekben Taylor Kitsch, Alexander Skarsgard, Tom Arnold, Hamish Linklater és Brooklyn Decker lesz látható. A flottának pedig nem más csatahajókkal gyűlik meg a baja, hanem űrlényekkel.




Múlt héten kiderült, hogy Jeremy Renner lesz a Mission Impossible 4 főszereplője, Tom Cruise itt még központi figura lesz, de már valamennyire háttérbe szorul, a későbbi részekben pedig már maximum csak mellékszereplőként lesz jelen. Nem sokra rá jött a hír, hogy Paula Patton (Tükrök), Lauren German (Motel 2) és Kristin Kreuk (Street Fighter: Legend of Chun Li) verseng a női főszerepért.
A Farragut North film be van már tervezve egy ideje, azonban most tűnik úgy, hogy valóban lesz is valami belőle. Leonardo DiCaprio szemezett egy időben a projekttel, de aztán elhagyta a fedélzetet, a főbb szerepeket Chris Pine, Philip Seymour Hoffman és Paul Giamatti fogják játszani, a rendezést pedig George Clooney vállalta magára. Clooney korábban már dirigált néhány produkciót, az Unsricpted néhány epizódján kívül ő készítette a Egy veszedelmes elme vallomásai (Confessions of a Dangerous Mind), a Good Night, and Good Luck és a Bőrfejek (Leatherheads) filmeket is. Clooney úgy tervezi, hogy 2011 februárjában látna hozzá a forgatáshoz.
Thomas Haden Church, Martin Landau és Ezra Miller csatlakozott a The Reasonable Bunch szereplőgárdájához, amire korábban már Kate Bosworth, Ellen Barkin, Ellen Burstyn és Demi Moore szerződött le. A filmet Barry Levinson 25 éves fia, Sam fogja dirigálni.
Néhány nappal ezelőtt James Cameron beszólt a Piranha 3D-nek, azt mondta, hogy ez az olcsóság a 70-es, 80-as évek ócska 3D-s horrorjait juttatja eszébe.
A Blizzard nem csak a WarCraft filmet akarja tető alá hozni, hanem úgy tervezik, hogy a Starcraftnak is elkészítik a mozis verzióját. Mint ismeretes a WarCraft produkciót Sam Raimi fogja rendezni, a forgatás kezdete még nem ismert, egyelőre a forgatókönyvön ügyködnek. Rob Prado, a Blizzard egyik embere azt mondta, hogy a StarCraft film is megvalósulhat, ám most még ott tartanak, hogy kitalálják a történetet. “Mindig is érdekelt minket, hogy a mozikban vagy a tévében lássuk a StarCraftot. Csak éppen elég nehéz megtalálni a megfelelő partnereket. Nylíván már évekkel elelőtt megcsinálhattunk volna egy mozi-vagy tévéfilmet, de számunkra fontos, hogy megtaláljuk azokat a kreatív embereket, akik nem csak nagyon tehetségesek, de a StarCraft is érdekli őket. És ez az, ami nagy kihívás. Ha mondjuk James Cameron bejönne holnap hozzánk azzal, hogy ‘Hé, meg akarjátok csinálni a StarCraft filmet?’, szerintem leszerződtetnénk. “- mondta Prado, hozzátette, hogy azért is választották a WarCraft filmhez a Legendary Picturest, mert úgy gondolták, hogy ott jó kezekben lesz a produkció. Szóval a StarCraft-ból is lesz majd egy flm, Cameron (eljut hozzá Prado kijelentése) nem valószínű, hogy megjelenne a Blizzardnál, eléggé elfoglalt mostanában, de rajta kívül tbb tucat tehetéges ember mászkál Hollywoodban.
Támadnak az űrlények. Nem fogunk hiányt szenvedni a földön kívülis produkciókban, jövőre érkezik a