Az Universal nagy reményekkel küldi a mozikba a Hófehér és a vadász (Snow White and the Huntsman) fantasyt, bízik a költséges vállalkozás sikerében és már utasítást adtak arra, hogy lássanak hozzá a folytatás forgatókönyvének megírására. A Rupert Sanders rendezésében készült produkció tartalmazni fog néhány csatajelenetet, az alábbi featurette az egyik előkészítésébe nyújt betekintést.
Még egy Tron: Uprsing előzetes
A harmadik Tron filmre még várni kell, ha az Örökség bődületesen nagy bevételt produkált volna, akkor talán már jövőre érkezhetne a következő rész, de egyelőre csak azt hallani, hogy majd lesz. Mindenesetre az már biztos, hogy érkezik a Tron: Uprising animációs sorozat, amiben egy fiatal program áll a Rács lázadóinak az élére. A tévé képernyőire június 7-én került (Amerikában).
Star Trek 2 spoilerek
JJ. Abrams éppen a Star Trek folytatásával van elfoglalva, a film 2013. május 17-én kerül az amerikai mozikba. A rendező-producer szeret titkolózni, szépen lassan, apránként osztja meg az újabb és újabb érdekességeket. A Star Trek következő részével kapcsolatosan is cáfolt néhány híresztelést és nem meglepő módon kiderült, hogy egyik-másik információ csak félrevezetés volt. A TrekMovie oldal forrásaira hivatkozva közzétett néhány spoilert, szóval csak óvatosan. Én szóltam. A Paramount válaszára hiába is számítunk, mivel a stúdió csak kevés esetben reagál a pletykákra.
A sötét lovag: Felemekedés előzetese
Christopher Nolan Batman megmentője, Joel Schumacher művei után a rajongók és a stúdió két térdre ereszkedve rimánkodott azért, hogy jöjjön valaki és megmutassa, hogy lehet még élvezetes Denevérember filmet készíteni. Nolan immáron a harmadik résznél jár, elvileg ezután magára hagyja a franchise-t, a Warner pedig nem mondott semmit, hogy miképp képzeli el a sötét lovag jövőjét.
A harmadik felvonásban a hatóságok még mindig Batman kilétére próbálnak rájönni, Bruce Wayne pedig kénytelen újra magára ölteni jelmezét és elővenni high-tech cuccait, mivel a várost újabb gonosztevő terrorizálja. Bane kemény ellenfél, nem csak testileg, hanem lelkileg is erősen megdolgozza hősünket. És még a Macskanő is felbukkan a színen.
Az előzetes megtekintése 18 éven aluliaknak nem ajánlott.
Két kép a Pókemberből
Pókember maszk nélkül, gönce kissé viseletes és úgy tűnik, hogy Dr. Curt Connors laborjában nézelődik. A második fotón még rajta van a maszk, de a SWAT bekerítette, a bilincset ki tette rá?


The Sci-Fi Portfolio
Az egyik youtube felhasználó, HatinHand nagy sci-fi rajongó, le sem tagadhatja az alant látható “mix ” után. Több klasszikus is helyet kapott benne, például a Star Wars és a Szárnyas fejvadász sem maradt ki, de megemlékezik az Eredetről és a Mátrixról, ám belefért még néhány gyengébb produkció (Skyline, Amikor megállt a Föld). Szerintem élvezetes alkotás, ide kattintva megnézhetitek, hogy mely sci-fikből mazsolázgatott az úriember.
Torrente 4 3D
Torrente önző, rasszista, szexmániás, alkoholista (stb, stb.) fickó, aki egykoron zsaru volt, rejtély, hogy miképp került be a testületbe. Ő az volt a vígjátékok számára, mint az a bizonyos csoki az édességek között. Csak éppen nem randa és finom, hanem tahó és felettébb vicces. Már az első „ízlelgetés” és szemrevételezés alkalmával kiderült, hogy a termék mennyire lesz kedvünkre való. A spanyol antihős nem csak hazájában, hanem nemzetközileg is nagy ismertségre tett szert, milliókat nevettetett meg paraszt stílusával, tahó modorával. Ráadásképp olyan dolgokat tanított, amelyekre még szüleink se hívták fel figyelmünket (pössentés előtt moss kezet) és aranyköpéseit jó ideig ismételgették az emberek.
Halo websorozat közeleg
A Halo következő, szám szerint negyedik része november elején kerül a boltokba, a Microsoft ma bejelentette, hogy ezt egy élőszereplős websorozattal szeretnék felvezetni, azaz reklámozni. A széria a Halo 4: Forward Unto Dawn címre fog hallgatni. Minden egyes epizód 15 perces lesz, a főszereplő pedig az Egyesült Nemzetek Űrparancsnokságának egy kadétja lesz, aki a játékban is fel fog bukkanni.
A negyedik játék történései négy évvel a Halo 3 vége után veszik fel a fonalat, Master Chief visszatér, hogy szembenézzen egy ősi gonosszal, aki az egész univerzumot fenyegeti.
Évekkel ezelőtt Peter Jackson és Neill Blomkamp dolgozott a mozifilmen, de a Microsfot túl költségesnek találta elképzelésüket. A duó úgy hat hónapig tervezgette a produkciót, de mikor látták, hogy nem tudnak megegyezni a fejesekkel elmentek megcsinálni a District 9-et.
TOP 5 Legmenőbb Mozis Becsajozás
Batman vírusmarketing
Amerikában a Bosszúállók előtt adják le a következő Batman film előzetesét, de míg erre várunk a http://www.thedarkknightrises.com/ oldalon betekintést nyerhetünk a gothami rendőrség vizsgálatába, amelyben a címszereplő után nyomozott.

Képek a Looperből
Rian Johnson sci-fi akciójában az időutazást a bűnözők használják, visszaküldik a múltba azokat a személyeket, akiket ki kell nyírni, ott pedig Joseph-Gordon Levitt gondoskodik a továbbiakról, azaz golyót repít beléjük. Kikerült a világhálóra két kép, az egyiken Emily Blunt szorongatja shotgunját, a másik Gordon-Levitt álldogál.


Moretz a Carrie remake-ről
Mint már ismeretes a Carrie remake főszereplője Chloe Moretz lesz, aki játszik az Éjsötét árnyékban is. Mivel Tim Burton rendezése hamarosan a mozikba kerül a fiatal színésznő rengeteg interjút ad, a Comingsoon oldalnak is alkalma nyílt beszélni vele és szóba került a remake is.
“Június 1-jén indul a forgatás és nagyon és állítom, hogy nagyon jó film lesz. Kimberley Peirce egy igen-igen tehetséges rendező. Nem is vállaltam volna el a főszerepet, ha nem olyan ember készíti a produkciót, akiben teljesen megbízom. Sokkal jobban bízom benne, mint a többi rendezőben, akikkel együtt dolgoztam. Ő a megfelelő nő erre a feladatra.” – mondta Moretz, majd megemlítette, hogy nem látta a 74-ben bemutatott alkotást.
“Eddig még nem láttam az eredeti verziót, annak ellenére, hogy De Palma filmje a valaha készült legjobb filmek egyike. Klasszikusként tekintenek rá és büszke vagyok rá, hogy benne lehetek az újragondolt változatban. Stephen King könyvétől kissé el fogunk térni. Sokkal komorabb lesz és jobban rámegyünk a lélektani oldalára. Amolyan Fekete Hattyú-szerűség lesz. A néző azonosulni tud a főhős gondolkodásmódjával és mélyebb betekintést abba, hogy Margaret és Carrie hogyan viszonyul egymáshoz.”
Brian De Palma rendezésében Piper Laurie játszotta Margaretet, Carrie édesanyját, aki alakításáért egy Oscar jelölést is kiérdemelt. Az anyát ezúttal Julianne Moore kelti életre. Moretz hozzátette, hogy Carrie megformálása totálisan más feladat, mint eddigi munkái, át kell lényegülnie egy teljesen más személlyé. Készült egy fan made poszter is, ami nemrég látott napvilágot, a rendező átküldte neki és szerinte nagyon klassz, tetszik neki.
