
A hónap elején érkezett a hír, hogy Ben Affleck tárgyalásokat folytat a Justice League film rendezői székéért a Warner stúdióval. A tárgyalás tényét mindkét fél megerősítette, ám semmi konkrétumot nem hallhattunk a projekttel kapcsolatban. A színész-rendező végre megszólalt, nyilatkozatában világosan elmondta, nem ő fogja megrendezni a szuperhős mozit. ”Igazán izgalmas projektről van szó, ám biztosan állíthatom, nem fogok a projekten dolgozni.” A Warnernek persze lépni kellett és pár órával Affleck nyilatkozata után bejelentették, a Wachowski testvérekkel ülnek tárgyalóasztalhoz, akiknek többek között a Mátrix trilógiát köszönhetjük. Örülünk nekik?





