Gigor Attila A nyomozóval robbant be a köztudatba, a filmet szerették a nézők és a kritikusok is. De 2008 óta nem láthattuk a nevét a moziban, idén viszont újra jelentkezik, méghozzá a Kúttal. Kijött az első rövidebb előzetes és elviekben hamarosan befut még egy. Szeptember 22-től tudunk rá jegyet váltani.
Valahol az osztrák határ közelében a semmi közepén áll egy benzinkút. A környéken nincs élet, ami épp kapóra jön egy vállalkozónak, aki lányok svájci futtatásából él és a tranzitmegállóban nem hívja fel a lányokra a figyelmet. A gengszter megtartotta a kúton dolgozó öreg alkoholistát, Istvánt és két-három hetente a töltőállomás érintésével indítja útnak külföldre a kis háremét. A forró nyári semmittevésbe váratlanul toppan be István rég nem látott fia, akit az anyja hagy hátra a megdöbbent férfinak. Ugyanekkor a legújabb fuvar lerobban a benzinkúton és a Svájcba tartó lányok sofőrjeikkel napokra ott ragadnak Istvánnal és fiával. Az érzelmek mellett jól őrzött titkok is a felszínre törnek.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Olyan keservesnek tűik, tuti nem nézem meg.
A nyomozót imádtam, de ez egy kicsit “tipikus magyarnak” néz ki. Negatív értelemben.
Kíváncsi vagyok a fogadtatásra, közönség és kritikusok mellet persze a sajátom érdekel a legjobban, szóval igen én rákukkantok majd 🙂