Emily Blunt egy interjúban esküdözött, hogy őt aztán senki nem kereste a Captain Marvellel kapcsolatosan és igazság szerint a képregényt sem ismeri. (A poszter rajongói.)
Rachel McAdams hivatalosan leszerződött a Doctor Strange-re.
A pletykák szerint 2019-ben vagy 2020-ban jöhet az újabb Acélember film.
Zack Snydertől a News.com kérdezte, hogy mit szól ahhoz, hogy George Miller is DC produkciót rendezhet. Ő erről a híresztelésről nem tud semmit, de nagyon is örülne, ha Miller benne lenne a dologban.
Simon Kinberg nem mondott le a Fantasztikus négyes 2-ről, mindenképpen meg akarja csinálni ugyanazzal a szereplőgárdával.
Fan made előzetes a Captain America: Civil War-hoz.
Úgy hírlik, hogy a Mentőexpedíció előtt adják le az X-Men Apokalipszis előzetesét.
Nova sem lesz benne A galaxis őrzői 2-ben.
Deadpool 30 éves. Mellesleg már tervezgetik a film folytatását.
Skye új öltözéke az Agents of SHIELD 3. évadában.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.

Pedig Emily Blunt is egész jól festene Ms. Marvelként (már csak a fekete maszk hiányzik az arcáról). Vajon ki lesz helyette?
Miért kéne Nova Prime-nak benne lennie a Galaxis őrzői 2-ben? A hősök azon a bolygón végeztek, semmi dolguk ott többé.
Miért ne lehetne benne Nova Prime? A bolygón tényleg végeztek; legalábbis furcsa lenne, ha megint Xandar-t fenyegetné veszély. Ráadásul egy olyan hős, aki olyan dolgokra képes mint Nova Prime kicsit többet tehet a békéért/biztonságért/akármiért a bolygóján kívül. Szóval simán összefuthatnának vele, csak másik sztori kéne az erejéhez, nem a Worldmind “pusztulása”…
Nem Nova Prime nem lesz benne, hanem Richard Rider/Nova.
skye….nyami! az egyik legszebb nő a világon 😀