Ha Uwe Boll rákattan valamire, akkor arról nehéz levakarni. Egy ideig játékok filmes adaptációjával foglalkozott, most pedig a nácikat húzta elő a kalapból. Össze is dobott egy produkciót Auschwitzról, a dráma után pedig elkészítette a Blubberella szuperhős-vígjátékot, ahol a főszereplő egy kb. két mázsás hölgyemény és szétrúgja a katonák valagát.
A Bloodrayne 3: The Third Reich előzetesét elnézve nem tartom kizártnak, hogy a mester a filmet együtt forgatta a Blubberellával. A produkció első része ugyan megbukott, de ez a kis apróság nem zavarja Bollt, a történet 1943-ban játszódik, ahol a főhősnő a szövetségesek oldalán próbálja megállítani a náci vámpírokat.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Brutálisan rossznak tűnik mindkettő, még Bollhoz képest is.
hmm, legalább a bloodrayne történetileg végre a helyére kerül, hiszen a játék első része is nagyjából ennyiből állt
A bloodrayne-nek volt 2ik része is?!
Még az elsőt se láttam, de lehet ezek után meg kéne lézni?!
Pedig a Postal jó film volt…
Bazzeg és ha jól vettem ki akkor Boll lesz maga Hitler… atyaég!
Zikkájl! Csakis a náciknak tudok szurkolni!
A postal jó volt, minden uwe boll ellenszenvem ellenére.
A humora nem amerikai, de szórakoztató.
Amugy jol fejbe kellett volna már lőni ezt a faszkalincsot
Ez kibaszott gáz. Ki kéne lőni a holdba a faszit.