4

A Marveles Köpeny és Kard sorozatot kap

cloakdaggerA képregényhősök nem csupán a mozikat árasztják el, hanem a tévé képernyőjét is. Már sínre tettek néhány szériát, de most újabb karakterek kapnak bizonyítási lehetőséget. Az ABC csatorna tulajdonába tartozó Freeform égisze alatt formálódhat a Köpeny és Kard (Cloak and Dagger) sorozat. Író még nincs, de hamarosan bejelentik, hogy ki(k)re bízták a forgatókönyvet. Arról most még nem lehet tudni, hogy mennyire lesz hasonló vagy éppen különböző a rajzolt és az élőszereplős változat, viszont szuperhős love storyként írták körül a tervezetet.

Köpeny testén keresztül egy másik dimenzióba lehet átjutni, önmagát és Kardot ennek segítségével tudja elteleportálni egy adott távolságon belül. Ezen felül folyamatosan éhség gyötri, amelyet csak úgy tud elviselhetővé tenni, ha a bűnösöket elküldi ebbe a dimenzióba, az illető viszonylag gyorsan visszakerül, de már soha nem lesz olyan, aki volt. Kard saját energiájából fénypengéket alkotni, ezeket pedig fegyverként tudja használni.

4 komment

  1. Nagyon jól hangzik, de én nagyon félek attól, hogy nem kerül tévébe, csak netflixre. Jogos a félelmem? Csak netflix lesz?

  2. Emlékszem rá, az egyik X-Men vagy Pókember képregény második felében szerepeltek először itthon, jó régen. 🙂 Elég elborult sztorijuk van, félő, hogy a most divatos, mindenki számára készített filmváltozat kiherélné. Emiatt tényleg jobbnak tűnik a Netflix.

    • Sajna úgy érzem ki fogják herélni, mert tiniorientált lesz, bevállaltan. Bár ha meghagyják Kard szexi öltözékét….még nézni is fogom, agykikapcsolásnak.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *