8

Stb… Williams boszi lesz, Merlin fantasy franchise, X-Men First Class jelenet

Az elmúlt néhány nap pár híre röviden.

0ga– Judi Dench, Ian McKellen és Gillian Anderson lesz látható a The Curse of the Buxom Strumpet zombifilmben. A cselekmény 1713-ban Upper Trollopban játszódik, ahol egy vírus a helyieket átváltoztatja.

– Úgy néz ki, Mel Gibson is benne lesz a Sleight of Handben.

– A Marvel azt reméli, hogy a Thor folytatását ki tudja hozni 2013-ban, ekkor kerül mozikba a Vasember 3 is.

– Sam Neill azt mondja, hogy nem lesz semmi a Jurassic Park 4-ből. Stan Winston elhunyt és így nem is kellene, hogy legyen folytatás.

– Michelle Williams lesz a jó boszorkány az Óz előzményfilmben.

– Richard Norton játssza a főgonoszt a Mad Max 4-ben.

– Keanu Reeves neve merült fel nemrég az Akira kapcsán, de biztossá vált, hogy nem fog játszani benne.

– Cillian Murphy leszerződött a Wayfaring Strangers II. világháborús filmre. A történet szerint egy csapat brit katonát elkapnak a németek és egy farmházba zárják be őket, ahol egy zsidó pár rejtőzködik.

– 50 Cent a halottlátóban Shamus Cocobolot, a vak DJ-t fogja alakítani.

– A Warner megvette T.A. Barron fantasy regénysorozatának, a The Lost Years of Merlinnek a megfilmesítési jogait. Merlin emlékek nélkül sodródik partra, majd erejét arra használja, hogy a jót védelmezze és Arthur mentora lesz.

– Angelina Jolie rendezői debütálása In the Land of Blood and Honey címen fog futni.

– Matt Damon bújhat Linda Lovelace volt férjének a bőrébe az Infernoban.

– A Summit Entertainment a RCR Media Grouppal közösen fogja készíteni a Hegylakó rebootot/remake-et.  Art Marcum  és Matt Holloway írják a forgatókönyvet.

– Alejandro Jodorowsky arról beszél, hogy milyen lett volna anno a Dűne filmje, ez egyébként a befuccsolt projektről készülő doksifilmben is benne lesz.

– Az első kép a Gambit remake-ből

– Martin Campbell nem tér vissza a Zöld Lámpás folytatására, új rendezőt kell keresni. Mindenesetre az elsőhöz itt egy poszter és egy tv spot

– Képek a Rampart thrillerből

– Paul Thomas Anderson következő filmjének promó posztere, egyelőre cím nélkül,korábban The Masterként emlegették.

– Karib tenger kalózai 4 featurette és egy jelenet

– Újabb jelenet az X-Men First Classból

8 komment

  1. @A nép fia: Az Avangers 1 éven belül jön:)
    Szinte minden évben lesz akkor valami képregényfim. 2013-ra lehet a Green Lantern folytatás meg az Amerika Kapitány 2 is jön. Mozgalmas lesz.

  2. Thor kettő annyira nem is kéne, de vasember igen.

    Lámpás 2?!
    Még azt se tudjuk, az első nem-e bukik?!

    Ez a rampart ígéretesen kezdődik.

  3. Igen, Stan Winston elhunyt, de nem hinném, hogy ő lenne az egyetlen trükkmester a Nagy-tengeren túl. Valakinek bizonyára átadta a tudását. Lehet egyedül vagyok, de szívesen látnék egy újabb Jurassic Park részt.
    Az viszont tény, hogy nem nagyon történik a projekt körül semmi.

  4. Ha mindenképpen Jurassic Parkot akarnak csinálni, akkor egy remake-et kellene szem előtt tartani, ami _tényleg_ Michael Crichton regényének filmváltozata, nem pedig egy összetákolt fércmunka annak alapján. Ez főleg a második részre igaz, ami filmben pocsék, és kábé annyi egyezés van a könyvvel (ami egyébként sokkal jobb sztem mint az első), ami alapján (elvileg) készült, hogy egy-két szereplő neve stimmel, meg van néhány jelenet, ami nagy vonalakban emlékeztet az eredetire. :S Richard Levine-t akarok! Arbyt akarok! Raptorok vs. Sarah motoros üldözést akarok! Kaméleon dínókat akarok! Egy JÓ feldolgozást akarok… Ez most hogy jött ki belőlem…?

  5. @Tipca: Úgy-úgy. Amúgy vicces, hogy a második rész egyetlen igazán izgalmas jelenete a könyvben is szereplő szakadékról lógó lakókocsis jelenetsor. Csakugye Thorne dokival és a rexek senkit sem zabálnak meg.

  6. @Anak: Igen, tényleg az az egyetlen értékelhető jelenet benne. Mondjuk érdekes, hogy Malcolm mindkét könyvben szinte végig morfiummámorban úszott 😛

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *