18

Martin Freeman lesz Zsákos Bilbo

Végre valahára zöld utat kapott a Hobbit, az 500 millió dollárba kerülő két részt Peter Jackson fogja rendezni, aki a Gyűrűk ura trilógiát is tető alá hozta és februárban láthat hozzá a forgatáshoz. Ian McKellen már biztos, hogy újra el fogja játszani Gandalfot, míg Andy Serkis Gollumot formálhatja meg. Zsákos Bilbo szerepére Martin Freemant szerződtették le,   a karaktert Ian Holm játszotta a Gyűrűk urában. Rajta kívül Jimmy Nesbitt, Michael Fassbender és David Tennant lesz még látható a produkcióban. Tennant Bofurt, a törpét (társai Bifur és Bombur) játssza, a többiekről egyelőre nem ismeretes, hogy mely figurákat fogják megtestesíteni.

A Gyűrűk ura három része a mozikban közel 3 milliárd dollárt fialt világszerte és csupán 300 millió dollárból készítették. A Hobbit két részétől is ilyen kimagasló bevételt várnak.

18 komment

  1. Teljesen jó. A csávót nagyon bírom a Galaxis útikalauz óta. Meg hát persze az Igazából szerelem Jack-je ként is irtó vicces volt!

  2. Címben hirtelen Morgan Freemannek olvastam, hú mondom ez elég elrugaszkodik a könyvtől. 😀

  3. @geomlayer: basszus, én is, LoL! Pedig az lett volna ám az igazi PC újraértelemzés! 😀

  4. Elég nagy hülyeség a studiók részéről, hogy ugyanannyi pénzt várnak, a hobbit messze nem olyan jó történet. Nem rossz csak lapos.

  5. @Halálkufár: De azért Pete Jackson csinálja, és rengeteg Tolkien jegyzet van, amivel fel lehet dobni a történetet, így én reménykedem. 🙂

  6. Egy másik oldalon 400-as büdzsét olvastam.
    Hát ez a bilbós csávó majd elválik hogy muzsikál. Nekem az Ian Holm anno abszolút idegen volt. Persze azért később megszoktam, de elsőre nem olyannak képzeltem a Bilbót.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *