3

3 kép az Elm utcából

3 új képet nézhettek meg a Rémálom az Elm utcában remake-ből. A horrorban Freddy Krueger néhány fiatalt terrorizál álmában. A tinik megpróbálnak ébren maradni, de ha elalszanak, akkor lehet, hogy már többé nem fognak felébredni.

Április 30-án mutatják be a horrort Amerikában, Jackie Earle Haley játssza Freddyt, a hullajelölteket pedig Rooney Mara, Kyle Gallner, Thomas Dekker, Kellan Lutz, Katie Cassidy és Connie Britton formálják meg. Erre található a teaser, alább pedig a három kép tekinthető meg, az elsőn Freddy éppen barátságosan megkocogtatja a srác hátát.

3 komment

  1. Jó lesz ez! Már alig várom! Bár hiába:( nálunk tuti nem nyomják moziban mint ahogy a Péntek 13. 2009-es változatát sem:( majd csak ráakadunk dvd-n…..de nagyon nagyon várom ezt a filmet! Ha mégis lesz moziban,ott leszek az tuti:)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *