0

Weisz Boszniába megy, azaz Budapestre jön

Rachel Weisz szerepet vállalt egy politika drámában, ugyanis ő lesz a főszereplője a The Whistlebowler igaz történeten alapuló független filmnek. Weisz egy nebraskai rendőrnőt fog alakítani, aki Boszniába megy rendfenntartóként, ahol rádöbben arra, hogy az odaküldött katonák nagyban űzik a szexkereskedelmet. A nőt ezek után kirúgták, aki végül beperelte munkaadóit.

A filmet Larysa Kondrackira bízták, akinek ez lesz az első nagyjátékfilmje. A fogatás Budapesten zajlik majd. A forgatókönyvet Kondracki és Ellis Kirwin írta Kathryn Bolkovac sztorija alapján. aki 1999-ben békefenntartó volt Boszniában.

A politikai filmek nem mennek túl jól a mozikban, A királyság is bukta volt (bár DVD-n annyit hozott, mint a költségvetése volt), A dolgok állása sem teljesített az elvárások szerint, A hazugságok hálója pedig szintén nem volt sikeres.

Rachel Weisz idén látható lesz a The Brothers Bloomban, az Agorában, Peter Jackson rendezésében készülő The Lovely Bones-ban ls Philip Noyce drámájában, a Dirt Musicban.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *