Örülnék már egy X-Men 4-nek, de az csak nem akar jönni, helyette azonban idén érkezik Wolverine eredettörténete, abban is lesz pár ismert mutáns és majd valamikor Magneto is befut egy külön filmmel (David S. Goyer rendezésében). Régebben pedig szó spin offról is, X-Men: First Class címmel. Erről annyit lehetett tudni, hogy fiatal mutánsok lesznek a középpontban. A képregényekben is van/volt egy csomó fiatalabb mutáns Xavier intézetében, szóval nyugodtan lehet rájuk is építeni egy filmet.
Lauren Shuler Donner, az X-Men franchise producere elárulta, hogy a First Classban az eddig megismert szereplők lesznek láthatóak, csak fiatalabb kiadásban, tehát itt lesz a tini Jean, a tini Küklopsz és a tini Bestia is. Donner reményei szerint a First Class egy önálló franchise lesz és a nézők pedig láthatják az egyes figurák felnőtté válását. Végeredményben nem is spin-off lesz, hanem prequel.
Szerintem az lenne a jó, ha inkább új arcokat mutatnának be (pl. X-23) vagy azokról szólna inkább a történet, akik nem kaptak túl nagy teret a korábbi X-Men alkotásokban (Kitty Pride, Kolosszus).
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.