3

Rejtő Jenőt alázzák

Hát beszarok – ez volt az első gondolatom, mikor megláttam ezt az előzetesnek nevezett valamit. a 14 Rejtő Jenő Tizennégy karátos autó könyvéből készül. A honlapon a leírás végén ez olvasható: ” A film az alkotók tisztelgése Rejtő Jenő nagybecsű emléke előtt. És ha esetleg egy túlvilági vetítőteremben meglátva, fordule gyet a sírjában az se baj-legalább nem mindig ugyanazon az oldalon fekszik”…ez vicces? Ez szánalmas.

A legutóbbi próbálkozás a Bujtor István rendezésében készült A három testőr Afrikában volt, de az se sikerült jól. Ennek pedig már az előzetese is siralmas. Brühühü… 15 éve kiolvastam és szétröhögtem magam az összes Rejtő Jenő könyvön, azt hiszem most nyugodtan megsértődhetek.

Az origon a következőt találtam: a 14 munkacímű film előzetese és a hozzájuk kapcsolódó anyagok amatőrök munkái és kizárólag promóciós céllal készültek, hátha egy producer lát bennük fantáziát.

Én remélem, nem lát semmilyen producer ebben semmit.

3 komment

  1. neeeeeeeeeeeeeeeeeeee! ezt most miert kellett? Gyermekkorom legszebb élményeit teszik tönkre!!!!!!!!!!!!!!!! Ez még rosszabb mint az Indiana Jones vagy a Macskafogó!!!!!

  2. Már a három testőr afrikában is nagyon gyalázatos volt, de azért a filmszakma védelmében megjegyzem, hogy szerintem Rejtő karaktereit szinte lehetetlen feladat képernyőre vinni.
    Ők úgy tökéletesek, ahogy vannak a könyben.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *