Hétvégi amerikai mozis bevételek
A Zsenikém-Az ügynök haláli (Get Smart) 39,1 millival nyitott. Steve Carrell, Anne Hathaway és az egykori pankrátor, The Rock főszereplésével forgatott akció-vígjáték 80 millióba került. A 100 millió biztos, újabb egykori sorozat vált sikeressé filmen.
A Kung Fu Panda a második helyen folytathatja a küzdelmet, 21,7 milliót hozott a harmadik hétvégéjén a mese, 155,6 millió dollárnál jár és 130 millióba került. Angelina Jolie örülhet, hogy végre valami sikereset is felmutathat, bár a fő hang ebben Jack Black.
Harmadik helyen dühönghet a Hihetetlen Hulk (The Incredible Hulk), 61,1 %-ot csökkent a bevétele előző hétvégéjéhez képest. Az első rész 2003-ban 70 %-os zuhanást volt kénytelen elkönyvelni, igaz az a film többel is nyitott. Jelenleg 96,4 milliónál jár, 150-be került, valószínű, hogy a harmadik rész nem jön egyhamar, inkább majd vendégszereplő lesz egyes képregényfilmekben (talán).
Mike Myers és Jessica Alba vígjátéka a The Love Guru pályafutása 14 millió dollárral indult, ami nem túl jó eredmény. A film 62 millióból készült.
Ötödik helyen található Az esemény (The Happening), előző hétvégéjéhez képest esett egy jókorát, 67,2 %-ot. 10 milliót termelt M. Night Shyamalan rendezése és 50,2 milliónál jár. 57 millióból készült, ezt még ugyan eléri. A bevétele valószínű, hogy nem éri el a 80 milliót se, ami egy 30 millióval nyitó filmnél azért illene bevenni.
Indiana Jones és a kristálykoponya királyságára (Indiana Jones and the Kingdom of Crystal Skull) 8,4 millió dollár értékben voltak kíváncsiak a nézők, ezzel már 290,8 milliója van. A 300-as határ biztos. Vajon beéri a Vasembert bevételben vagy kifullad?
Adam Sandler vígjátéka, a Ne szórakozz Zohannal (You Don’t Mess with the Zohan) sem áll túl jól, 7,2 milliót hozott ezen a hétvégén, 84 milliónál tart, a 100-as határt még beveszi, aztán kifullad. 90-ből készült.
A Szex és New York (Sex and the City) elég jól tartja magát, ahhoz képest, hogy a nyitó hétvégéjén minden egyes napon csökkent a bevétele. Most 6,4 milliót keresett, amivel már 132,2 milliója van. A második rész tervbe véve.
A Vasember (Iron Man) az első film idén, ami az USÁ-ban átlépte a 300-as határt. A második rész bemutatója ki van tűzve 2010-re. Most 4 milliót keresett, 304,7 milliója van.
Liv Tyler és Scott Speedman thrillerje a The Strangers már 49,5 milliónal örülhet (a hétvégén megkeresett 1,9 millió dollárral). Második részt fontolgatják.
Jövőhéten jön a Wanted (Magyarországra is) és a Wall-E, ami valószínűleg az élen fog kezdeni.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
A James Bond szerintem nem lesz nagy húzótényező, bevétele szép lesz, de nem lesz az elsők között. A Batman Begins 371 millióval zárt anno, szvsz ez sem fog annyira nagyot szakítani.
A Wall-E és a Hp6 érheti be Jones professzort
Sose voltam nagy box office jós, szóval lehet, hogy igazad lesz.
Itt tippeltem meg, hogy mi mennyivel fog nyitni, eddig mind mellé
filmdroid.blog.hu/2008/05/26/mik_lesznek_az_ev_legsikeresebb_filmjei
Wall-E-t nem érzem ilyen szintű durranásnak. HP és Batman érheti be Indianát szerintem.