Michael Bay egyesével fogja közzétenni a Transformers 4-ben feltűnő alakváltókat? Ezúttal Vadászeb járgány alakját láthatjátok. A többi,napokon-heteken belül megjelenő kép majd egy poszton belül lesz látható.

Michael Bay egyesével fogja közzétenni a Transformers 4-ben feltűnő alakváltókat? Ezúttal Vadászeb járgány alakját láthatjátok. A többi,napokon-heteken belül megjelenő kép majd egy poszton belül lesz látható.

Tegnap megtekinthettétek, hogy Optimus jármű alakban miképp fog kinézni Transformers 4-ben, most Űrdongóról is közzétettek egy képet.
Michael Bay ugyan fél szemét rajta tartja a Tini Nindzsa Teknőcök rebooton, de ideje nagy részét a Transformers 4 előkészületei és az alakváltók átalakítása köti le. A rendező azt ígérte, hogy az új részre az összes robot átesik egy kis fazonigazításon. Közzé is tett egy képet Optimus új kinézetéről, de egyelőre csak a járgány alakját mutatta meg. Ezen túlmenően van itt még két Autobot is. Az egyik egy Bugatti Grand Sport Vitesse, a másik egy C7 Corvette Stingray alakot ölt fel. Nyilván ezek a gyártók fizettek a legtöbbet.
A Joblo érdekes információkkal szolgált a Transformers 4-gyel kapcsolatosan, állításuk szerint megbízható személytől kapták a híreket.
Kiderült, hogy a Dinobotok is benne lesznek a következő részben, a rajongók által kedvelt Mogorvát sem hagyják ki. A dinoszaurusz kinézetű autobotokat Optimus “üzemeli be” a Lockdown nevű hajón, amely szintén alakváltó és működésképtelen robotokat szállít. Állítólag egy hong kong-i akció során Optimus Mogorván “lovagolva” száll harcba, míg Űrdongó Rohammal közösen csatázik. Korábban egyébként úgy hírlett, hogy a Dinobotok a harmadik részben is benne lesznek.
Kína nagy piac, muszáj nyitni a több, mint 1 milliárd lakosú ország felé. A Vasember 3 esetében a kínaiak néhány perccel többet kaptak és még az ország egyik szupersztárja, Li Bingbing is felbukkant a produkcióban. Luc Besson is sikeresen megnyitotta yüan pénzcsapot. Quentin Tarantino pedig még abba is belement, hogy a mogorva cenzorok megkurtítsák a Django elszabadul játékidejét.
A Transformers 4-be is kínai szponzorok szálltak be, ráadásul április elején bejelentették, hogy egy reality show-ban keresnek megfelelő személyeket egyes szerepekre, méghozzá 4 karakter volt kiadó. Most pedig jött a hír, hogy Li Bingbing is játszani fog a negyedik felvonásban, a színésznő a legutóbbi Resident Evil filmben Ada Wongot keltette életre.
Michael Bay az Izomagyak (Pain and Gian) promóciós körútján beszélt arról, hogy egyáltalán nem igaz, hogy a Tini Mutáns Nindzsa Teknőcök rebootban a főhősök űrlények lesznek. “Mindenki arról beszél, hogy Nindzsa Teknőcökből földönkívülieket csináltunk. Ez csak egy nagy pletyka volt, egyáltalán nem igaz. Mi az eredeti alapanyag alapján dolgoztunk és a karakterek megalkotóit is felkértük, hogy segítsenek nekünk. Nekem fontosak a rajongók és véleményem szerint nagyon is elégedettek lesznek a filmünkkel.” – Érdekes, mivel Bay rajta tartja a szemét a világhálón és azonnal reagál, ha valaki őt támadja vagy olvas valamiféle pletykát. Az űrlényes hír nem mai keletű, hónapokkal ezelőtt erről cikkezett minden újság. Miért csak most cáfolja meg? Nem lenne meglepő, ha kiderülne, hogy az utolsó pillanatban kivágták a forgatókönyv elejét és gyorsan átírták.
A Transformers következő részével kapcsolatosan lelkesen megemlítette, hogy a robotokat teljesen átszabják, mindegyiknek más külsőt adnak. Teljesen út dizájnt kapnak a talpuktól kezdve a fejük búbjáig.
A képregények világában bármi előfordulhat, crossoverek keretében különféle hősök és karakterek találkoznak és csatáznak egymással. Így fordulhatott elő, hogy a G.I. Joe-k az Autobotok, a Kobrák az Álcák oldalán szálltak harcba néhány képregényminisorozatban. Mivel a Transformers és a G.I. Joe jogai is a Paramountnál vannak így a CinemaBlend meg is kérdezte Lorenzo di Bonaventura producert, hogy van-e esély ilyen filmre.
“Elképzelhető, hogy lesz belőle valami, de egyelőre még vágnék bele efféle filmbe. Most még nem tartom szükségesnek, hisz szerencsére sok elmesélni való történet akad, így egyelőre nem hiszem, hogy egy filmben bukkanna fel a két társaság.” – Tehát elvileg di Bonaventura még nem gondolkodott el rajta, de nem is zárja ki a lehetőségét. “Ugyanakkor nem zárkózom el a lehetőség elől. Mindenesetre mindkét franchise-ban rengeteg történet akad és rengeteg karakter vonultat fel. Nem fogytunk még ki az ötletekből, több folytatásra elegendő alapanyag van.”
Mivel Michael Bay betette Megan Foxt a Nindzsa Űrteknőcök közé, így joggal feltételezhettük, hogy esetleg valahogy visszahozza a Transformers 4-re is. Ma a rendező twitterén egy kérdésre válaszolva azt írta, hogy Fox nem tér vissza a franchise-ba, a női főszerepet Nicola Peltzre osztották. A fiatal színésznő most éppen a Bates Motel sorozatban játszik, de esetleg emlékezhettek még rá katasztrofális Utolsó léghajlítóból is, ahol Katarát keltette életre. Remélhetőleg Bay ezúttal teljes egészében a robotokra fókuszál és minden más humán karakter háttérszereplő lesz. Mindenki ezt akarná, nem? A direktor azt is megerősítette, hogy 3D-ben forgatja le a negyedik részt.
Michael Bay éppen a Tini Nindzsa Teknőcök előkészületeit felügyeli és árgus szemekkel lesi a világhálót, hátha akad olyan vélemény vagy pletyka, amelyre tudna reagálni és meg tudja nyugtatni a rajongókat. Ideje nagyobb részét a Transformers 4 köti le, hiszen jövő nyárra el kell készülnie a folytatással és lassacskán be kell indulnia a munkálatoknak.
A történetről eddig nem sokat árultak el, annyit lehetett tudni, hogy négy évvel a harmadik felvonás után fog játszódni és Mark Wahlberg rohangálhat az Alakváltók között. Azonban néhány órája közzétettek egy sztoriféleséget is. Az Autobotok és az Álcák a Transformers 3 eseményei után elhagyták a Földet. Egy nagy befolyással bíró és zsenikből álló üzletemberek és tudósok szövetsége a hatalmas robotokat tanulmányozva a jelenlegi technológia határait feszegetik, olyan veszélyes területre tévednek, amelyet nem tudnak irányítani. Eközben egy ősi, rettenetes erővel bíró Transformer tart a Föld felé.
Mint ismeretes 2014-ben ismét összecsapnak az Autobotok és az Álcák. Az UnleashtheFanboy.com oldal állítása szerint megszerezte a Transformers 4 forgatókönyvét és ha már így alakult gyorsan meg is osztott néhány információt az olvasókkal. E szerint a cselekmény négy évvel a harmadik Transformers után játszódik és felbukkan benne a hatalmas Unicron is. Lesz jó néhány új Autobot, színre lép Primus, Vector Prime és néhány Dinobot. Visszatér Megatron, de testébe Galvatron költözött.
Michael Bay rajta tartja a szemét a neten, valószínűleg pár óra múlva reagálni fog.
Ahogy lehetett sejteni Bay hallatott magáról, a következőt írta saját honlapján: Azt kell, hogy mondjam, hogy az interneten terjedő Transformers 4 forgatókönyvével kapcsolatos híresztelések egyáltalán nem igazak. Csupán két ember van ezen a világot, aki láthatta a még befejezetlen szkriptet, az egyik (Ehren) Kruger, a másik pedig jómagam. Ráadásul a forgatókönyvünk ezidáig csak 70 oldal.”
Szépen lassan kezdik csöpögtetni az információkat a Transformers 4-ről. Legutóbb megtudhattuk, hogy Mark Wahlberg lesz az egyik főszereplő, ma pedig kiderült, hogy a következő felvonás négy évvel Chicago leamortizálása után fog játszódni.
Bay egyúttal azt is hozzátette, hogy teljesen más irányba tereli a franchise-t és erősen azon vannak, hogy újszerűvé tegyék a következő darabot. A forgatás tavasszal veszi kezdetét és 2014 június 27-én mutatják be.
Bay ígért és mondott már sok mindent. Még arra is képes volt, hogy lealázza a Transformers második részét a harmadik sikerének az érdekében. Sőt, azt is hangoztatta, hogy biztosan nem tér vissza a negyedikre…és tessék.
Úgy két héttel ezelőtt felröppent a hír, hogy Mark Wahlberg lesz a Transformers 4 főszereplője. Pár órára rá jött is a cáfolat Michael Baytől, mondván, hogy ugyan a Pain and Gain után szeretne újra vele dolgozni, de egy teljesen más filmről beszélgettek.
Majd Bay közzétette, hogy végső soron annyira nem is hülye ötlet, szöget ütött a fejébe, hogy Wahlberg benne lehetne a következő Transformers filmbe. A rendező gyorsan lebeszélte a stúdióval az ötletet, ahol nem sokat morfondíroztak a dolgon, hiszen Wahlberg neve mostanság elég szépen hangzik. Tettek egy ajánlatot a színésznek, aki nem teketóriázott sokat és aláírta a szerződést.
Shia LaBeouf amúgy se térne vissza, helyette Wahlberg rohangálhat, belőle amúgy is ki lehet nézni, hogy egy-két Álcát lefut vagy két vállra fektet.
A film logója így fest
