“Szerintem a hetes egy elég szép szám” – mondta Bruce Campbell a WonderConon, ahol kiderült, hogy milyen sorsot szánnak az Evil Dead franchise-nak.
Hamarosan megérkezik az Evil Dead remake és nem számít titoknak, hogy szeretnék elkészíteni a következő részt is. Ezen túlmenően Sam Raimi azt is megszellőztette, hogy az eredeti Evil Dead-et is folytatnák, ami az Army of Darkness 2 címre fog hallgatni. Ma, a WonderConon az új verzió direktora, Fede Alvarez elárulta a tömegnek, hogy ő és Raimi éppen azon gondolkodnak, hogy összefésülik a két Evil Dead-et.
A terv a következő: Miután kijött a remake következő felvonása és A sötétség serege 2 is a mozikba került szépen összehoznák az Evil Dead 7-et, amiben Campbell, az original franchise sztárja és Jane Levy, a 2013 verzió főszereplője lennének a főbb szereplők. Azaz a két különálló Evil Dead széria egy bizonyos ponton találkozna.


Még be sem mutatták a Halálos iramban hatodik felvonását, de máris arról beszélnek, hogy esetleg a Dwayne Johnson által játszott fejvadász kaphat egy spin-offot és eddig az sem volt kérdés, hogy Vin Diesel és és Paul Walker visszatér legalább még egy részre. Diesel nemrég ezt írta facebook oldalára:
A képregények világában bármi előfordulhat, crossoverek keretében különféle hősök és karakterek találkoznak és csatáznak egymással. Így fordulhatott elő, hogy a G.I. Joe-k az Autobotok, a Kobrák az Álcák oldalán szálltak harcba néhány képregényminisorozatban. Mivel a Transformers és a G.I. Joe jogai is a Paramountnál vannak így a CinemaBlend meg is kérdezte Lorenzo di Bonaventura producert, hogy van-e esély ilyen filmre.
A Jersey Boys a Columbiánál készülődött, de miután a stúdió mégsem kért a projektből és Graham King producer átvitte a Warnerhez, ahol néhány hónap után parkolópályára tették a tervezetet. A musicalről azonban mégsem mondtak le, jelenleg Clint Eastwooddal tárgyalnak, aki Jon Favreau-tól venné át a gyeplőt.
2010-ben Owen Wilsont és Vince Vaughnt szerették volna leszerződtetni a 2 Guns képregényfilmre. Érthető, hogy az Ünneprontók ünnepe (Wedding Crashers) nagy sikere után többször is megpróbálták benyomni a két színészt egy filmbe. 2011-ben nagy volt a sürgés-forgás a projekt környékén, először Wilson távozott, majd miután David O. Russell kipofozta a forgatókönyvet, letette tollát és ő is lelépett. Vaughn egy ideig még kitartott a tervezet mellett, majd talált más elfoglaltságot magának. Ekkor Mark Wahlberg került kapcsolatba a 2 Guns-szal, aki nem sokra rá a rendezői székbe beleültette Baltasar Kormákurt, ugyanis a Csempészek (Contraband) thriller miatt eléggé elégedett volt vele. A másik főszerepre megnyerték Denzel Washingtont, a kötelező jó csaj Paula Patton lesz.


Amikor kijött néhány forgatási kép a Vasember 3-ról néhányon tisztán látszott, hogy Iron Patriot is benne lesz. A páncél 2009-ben debütált a Dark Avengers első számában, Norman Osborn a Tony Starktól szerzett technológiával hozta létre, a dizájnt már ő találta ki. Éppen azért, hogy az akkor éppen halott Amerika Kapitány ruhájához legyen hasonló. Sajnos Osbornt mégsem tehették bele a filmbe, mivel a Pókember jogai a Sonynál pihennek. Így azt találták ki, hogy Hadigépet festik át Iron Patriottá.