A Madagaszkárban a pingvinek mindig szórakoztató és vidám perceket szereztek a nézőknek, ők majd az animációs film harmadik részében is fel fognak tűnni és készült már velük egy pár perces karácsonyi kiadás is. Nem kell azonban éveket várni arra, hogy újból láthassuk a kis csapatot, ugyanis rájuk épít a The Penguins of Madagascar sorozat. November végén le is ment az első rész és a nézettség alapján a Nickelodeon csatorna úgy döntött, hogy az eddig berendelt 26 rész mellé még plusz 26 részt kér.
Egyébként fel fog tűnni a sorozatban Julien király is, aki szerintem a Madagaszkár kettőben idegesítő volt. Az ő hangja a filmekben Sacha Baron Cohen volt, a The Penguins of Madagascarban pedig Danny Jacobs lesz, magyarul Forgács Gábor hangján szólalt meg. Az imdb-t elnézve a pingvinek eredeti megszólaltatói is mind lecserélődtek. Remélem ha valamelyik magyar csatorna átveszi a sorozatot, akkor a megszokott szinkronhangjukon fognak megszólalni.
Ez a videó pedig a karácsonyi kiadás volt.


Leonardo DiCaprio lesz a producere és talán a főszereplője is a Beat the Reaper filmnek, amely Josh Bazell regényén alapszik. A könyv néhány hete jelent meg és főszereplője egy orvos (Bazell maga is doktor egyébként), aki egy kórházban dolgozik, korábban pedig bérgyilkosként tengette életét, majd egy tanúvédelmi program keretein belül Manhattanbe került egy kórházba, és ott praktizál. Egy beszállított gengszter azonban felismeri őt.

