Az Entertainment Weekly-ből szkennelték be az alábbi képeket, Jennifer Lawrence látható rajta, nem túl valószínű, hogy Az éhezők viadalából vannak ezek a fotók, inkább promó gyanánt szolgálhatnak. A film Gary Ross rendezésében készül.


A könyv tartalma: Észak-Amerika romjain ma Panem országa, a ragyogó Kapitólium és a tizenkét távoli körzet fekszik. A Kapitólium kegyetlenül bánik Panem lakóival: minden évben, minden körzetből kisorsolnak egy-egy tizenkét és tizennyolc év közötti fiút és lányt, akiknek részt kell venniük Az Éhezők Viadalán. Az életre-halálra zajló küzdelmet élőben közvetíti a tévé. A tizenhat éves Katniss Everdeen egyedül él a húgával és az anyjával a Tizenkettedik Körzetben. Amikor a húgát kisorsolják, Katniss önként jelentkezik helyette a Viadalra, ez pedig felér egy halálos ítélettel. De Katniss már nem először néz farkasszemet a halállal… (libri)
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
szóval már egyszer megjárta a viadalt.
Az új Lara Croft játékban is hasonlóan néz ki az újraindított fiatal Lara. 🙂 Talán az új Tomb Raider filmbe is jó lenne Lawrence kisasszony aki tehetséges is. 🙂
Jolie meg húzzon a picsába 😀
@Sanosuke: Egyetértek. Lawrence sokkal jobb színésznő. A Winter’s boneban hihetetlen.
Épp tegnap néztem meg,a Tomb Rider 2-öt!Hát amikor a cápa elkezdett támadi joli kisasszonyra,és még közben mérges hangot adott ki,azt hittem,föbelövöm magam.De Joli elintézte egy ütéssel a cápát.Nem hogy inkább leszerzödne az Assilumhoz.
Épp tegnap néztem meg,a Tomb Rider 2-öt!Hát amikor a cápa elkezdett támadi joli kisasszonyra,és még közben mérges hangot adott ki,azt hittem,föbelövöm magam.De Joli elintézte egy ütéssel a cápát.Nem hogy inkább leszerzödne az Assilumhoz.