13

A végső állomás 5 szinkronizált előzetese

“A szabályok megváltoztak.” Mikor és hol hallhattuk ezt utoljára? A Sikoly 4-nél? Ó igen, új évtized, új szabályok. Nos, a Halál sem szeretne lemaradni a Ghostface maskarába bújtatott sorozatgyilkos mögött, így hát nála is változott ez meg az. Tony Todd annak az embernek tűnik, aki tudhat annyit, hogy a rémült arcú tinik mentsék az irhájukat. A forgatókönyvíró talán megerőltette magát annyira, hogy ne csóvájuk a fejünket ezeken az úgynevezett módosításokon.

13 komment

  1. Nah én az ilyen szemmel kínzós dolgokat sose bírtam, minden más jöhet, elleben a 4 rész közül talán ez lesz a legjobb:D amúgy meg ja fasza a trailer:D

  2. A színvonal konzekvensen zuhant, a negyediket már nem bírtam végignézni, annyira lapos volt. Ezt mát valszeg DVD-n sem veszem meg

  3. Nem tudom ki látta a végső állomás 3D-t de mai napig az egyik legélvezetesebb 3D-s filmnek tartom holott az első között került vetítésre a mozikban. A legdurvább rész talán 3D-ben a kígyó volt… full fekete háttér, csak annyit látsz h csavarodik egy kígyó szinte már a “pofádba” 😀 szóval remélem ismét eltalálják azt a hatást mert tényleg cool volt a 3D-ben…

  4. Mindegy, szerintem már megtaláltam:D lehet hogy megnézem moziban, még nem láttam eleget az elhatározáshomhoz, mindenesetre a Piranhanak már megszavaztam a jegyet:)

  5. az első nagyon teccett a második elment , a harmadik meg a negyedik már nem lopta be magát a szívembe.

  6. Hát én csak az elsőt láttam, viszont valamit nem értek:
    Ha van a Halálnak egy listája, amihez olyannagyon ragaszkodik, akkor amíg a „túlélők” meg nem halnak mégiscsak, addig a Földön nem hal meg senki azalatt a néhány nap alatt? Mert különben borulna a sorrend ugyebár! Ha meg egy páran úgyis csúsznak a listán, akkor meg nem mindegy? Vagy van egy specifikáció, hogy +-7 napon belül kell meghalni mindenkinek?
    És miért nem kapnak infarktust a szereplők a megfelelő pillanatban és kész?
    Vagy nem kéne ennyire belegondolni?

  7. @Yooha: Akkor nem lenne film ha mindenki megmurdálna egy szívrohamba:D se szemkinyomás, se autó baleset, se gagyi cgi, se leszakadó(méggagyibb cgi) híd.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *