A francia Gaumont stúdió bejelentette, hogy létrehozta a Gaumont International Televison részlegét, amelynek székhelye Los Angelesben lesz és a nemzetközi tévés projektek finanszírozására és bemutatására koncentrál. Az első tervek között szerepel egy hat órás minisorozat Madame Tussaudról és egy Hannibal Lecterhez kötődő széria. Ennek címe Hannibal lesz és a sorozatgyilkosok között szép karriert befutó Lecter fiatalabb korát követhetjük benne nyomon, amikor még Will Graham loholt a nyomában.
Vajon képesek lesznek egy intelligens, komor, izgalmas és véres sorozatot összehozni? De a legfontosabb kérdés: Anthony Hopkins nélkül érdemes belevágni? Már készült egy olyan film, ami Lecter fiatalabb korára fókuszált, Gaspard Ulliel nem ütötte meg a mércét, elég nagy mellélövés volt leforgatni a produkciót. (A filmekről erre találsz egy írást.)
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
ez dexter majmolás semmi más. 🙁
Amit nem Thomas Harris ír,az valahogy nem tud érdekelni a témában.Nem egy jó ötlet a minisorozat egyáltalán. 🙁
Nem tudom miért majmolják lechter fiatalabb éveiröl készült filmet?Teljesen megállja a helyét úgy történetileg,mint a karaktert megformáló Gaspard Ulliel remek Játéka miatt is.