Hugh Laurie a Dr. House mogorva, ám zseniális és mindig borostás orvosának a megformálásával vívta ki magának a világhírnevet. A színész olykor a vásznakon is látható volt, mellékszerepelt többek között Az utca királyai akciófilmben és a Stuart Little, kisegér trilógiában és a hangját kölcsönözte Dr. Csótánynak a Szörnyek az űrlények animációs filmben. Ám most végre ő lehet a középpontban egy mozis alkotásban, ugyanis ő a legesélyesebb, hogy az Oranges produkció főszerepét eljátssza.
A sötét hangvételű drámai komédiában egy férfi romantikus kapcsolatba keveredik a család egyik barátjának a lányával, ami fenekestül felforgatja a felek életét. A fiatal lány szerepe még nem kelt el, Leighton Meester és Mila Kunis közül fognak választani. Anthony Bregman fogja egyengetni producerként a film útját, szintén hasonló minőségben vett részt a Egy makulátlan elme örök ragyogása és a Kis-nagy világ művek esetében is. Jay Reiss és Ian Helfer tették le az asztalra a forgatókönyvet és úgy hírlik nagyon jó munkát végeztek.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Miért nem a saját könyvét filmesítik meg? Az nagyon vászonra érett. Meg már volt róla hír is. Igazán megcsinálhatnák, a Balek remek könyv volt.
Az egyszer biztos…
.