Korábban már írtam a blogon arról, hogy filmet fognak készíteni Edgar Rice Burroughs klasszikus regénysorozatából, amely 11 részből áll, az első része pedig a Mars hercegnője volt. Az első regényben megismerhejtük John Cartert, akik fura és rejtélyes körülmények között a Mars bolygóra kerül, ahol különféle kalandokba keveredik.
A főszerepre a Taylor Kitsch és Lynn Collins szerződött le, őket legutóbb a Wolverine mozifilmben láthattuk. Később Willem Dafoe csatlakozott hozzájuk. Most már Samantha Morton (Synecdoche New York), Dominic West (A Drót) és Polly Walker (Róma) is a szereplőgárdát erősíti jelenlétével. Morton játssza Sola-t, aki Tars Tarkas (Dafoe alakítja) lánya lesz. West egy Sab Than nevezetű bűnöző szerepét kapta meg, a figura úgy gondolja, hogy őt illeti meg a Mars irányítása. Walker pedig a kegyetlen és zsarnoki Sarkoja szerepét kapta meg.
A forgatás jövő év elején indulhat, Andrew Stanton (Némo nyomában) rendezheti a produkciót.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Erre kiváncsi leszek nagyon, de ugyanakkor félek is töle némileg.. a Marvel féle John Carter képregénysorozat meghatározó élmény volt kiskoromban, szóval nagyon nem örülnék ha elcsesznék a filmverziót, viszont ez így egyelöre nem tünik túl meggyözönek szereposztásilag, stb.
@Case: Az a probléma, hogy a Disney csinálja, a rendező pedig egy gyerekfilmeknek edződött egyén. Ahogy nézegettem pár képet ennek olyan filmnek kéne lennie, ami tele van amazonokkal, lenge öltözetű emberekkel, sok szörnnyel. Így mi lesz majd a végén belőle?