A Paramount egyik részlege olyan folytatásokat fog gyártani, amelyek egyből videón/dvd-n fognak megjelenni. Ezek a filmek a mozikban bemutatott sikeresebb alkotások folytatásai lesznek.
Az új részleget Paramount Famous Productions-nak nevezték el és a fejese Louis Feola lett, aki korábban az Universal Studios Home Entertainment (azaz ez is videó/dvd piaccal volt kapcsolatos) elnöke volt.
Az első áldozat a Sodró lendület (Without Paddle) lesz, amelyet 2004-ben mutattak be és hozott is 58 milliót Amerikában, 19 milliós költségvetés mellett. A folytatás címe Without a Paddle: Nature’s Calling lesz és 2009 elején jön el a tékákba.
De ez még csak a kezdet, érkezik a Cool túra (Road Trip), Gáz van, jövünk (Bad News Bears), Bajos csajok (Mean Girls), Grease és a Csupasz pisztoly (Naked Gun) folytatása.
A tervek szerint egy évben 5 vagy 6 film várható a PFP-től.
A véleményem szerint azért vissza kéne fogniuk magukat, a Grease-t szerintem hagyják békében, a Csupasz pisztolyhoz meg aztán csak úgy nyúljanak, ha rendes paródiát készítenek, a Cool túra sem érdemli meg, hogy egy dvd-s folytatás készítsenek hozzá.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
