No végre láthatunk egy rendes előzetest is ebből a meséből, sjbee hívta fel a figyelmem rá, köszi:)
Múlt héten voltam a közeli művészmoziban ingyenes vetítés vagy két napig és adták a Kis Vukkot, mint utólag kiderült. Ingyen megnéztem volna.
Uwe Boll reagál a petícióra
Néhány napja petíció került a fel a netre, amire Uwe Boll reagálva azt mondta, ha 1.000.000 ember aláírja, akkor nem fog filmet készíteni többet. Akkor 18.000 ember írta már alá, néhány nap alatt ez a szám 130.000 lett.
Így nyilatkozott most kedved Boll bá’:
Ha igazán megnézitek a filmjeimet, rájöhettek, hogy én egy zseni vagyok. Fel kéne ébrednetek és rá kéne jönnötök, hogy én vagyok ebben a rohadt filmes világban az igazi géniusz.
Erre én azt mondanám, hogy ez az ürge szórakozik mindenkivel. Nem gondolhatja komolyan, amiket mond. Pár év múlva odaáll a világ elé és nyilatkozni fog, hogy jót nevetett az évek alatt, mert mindenki elhitte, amit mondott.
No itt a nyilatkozat
Négyen egy gatyában folytatás
Reszkessetek rosszfiúk

A Hack/Slash képregényt is azon képregények sorsára jut, amelyeket majd a film formájábájában is láthatunk. A főhős csaj, Cassie városról-városra jár és sorozatgyilkosokra és egyéb hasonló foglalkozást űző emberekre vadászik.
A forgatókönyvet Justin Marks írja, akinek a neve már ott díszeleg a Street Fighter: The Legend of Chun-Li mellett és állítólag ő írja a He-Mant és a Zöld Lámpást (aki szintén képregényhős).
Rendező Todd Lincoln, akinek eddigi egyetlen filmes munkája az Alkonyattól pirkadatig effektjei voltak. Megan Fox bújhat Cassie bőrébe

Az abszolút munkamániások

Michael Madsen szereplésével 13 film kerül bemutatásra idén, amelyek közül talán csak a Tarantino felügyeletével készült Hell Ride ismertebb.

Danny Trejo pedig 14 filmben tűnik fel idén, tavaly se nagyon fogta vissza magát. Úgy néz ki kell a pénz:)
Tudom, hogy ezek nem teljesen főszerepek, de akkoris… hogy bírják ezt a tempót? Vagy miért vállalnak be ennyit? Madsent nem értem, mivel szerintem elhalmozzák jobb szerepajánlatokkal, lenne választania miből. Trejo esetében pedig nem is csodálkozom.
Frontier(s) trailer
Volt “szerencsém” megtekinteni a legutóbbi After Dark Horrorfest-en bemutatott műveket, amelynek keretein belül 8 új horrorfilmet mutattak be. Szerintem ezen filmek többsége az igazi szenny kategóriába tartozik (bár a Tooth and Nailben Vinnie Jones és Michael Madsen is szerepel), de olvastam olyat is, hogy valakinek nagyon tetszett. Ízlések és pofonok.
Xaver Gens rendezésében készült Frontier(s)-t még nem néztem meg, de úgy érzem ez lesz az, ami kiemelkedik a többi közül és legalább nézhető lesz (posztert itt nézheted meg.)
High School Musical 4
Disney Channel Worldwide elnöke Rich Ross erősítette meg ezt a hírt. Ezt a TV-ben mutatják be majd, míg a harmadikat a moziba szánják. A harmadik részt két héten belül kezdik forgatni Utahban és ősszel, októberben mutatják be.
Ross szerint a negyedikben a teljes szereplőgárda már nem fog visszatérni.
Az első két rész (MIECS kritikája az elsőről és a másodikról) tömegeket ültetett a tévé képernyője elé és még most is rengeteg rajongója van. Én pc klubban dolgozom, amikor betér néhány kis tizenéves lány az első dolguk a neten, hogy rákeressenek a HSM-re. Nézik a youtube-on, keresik a képeket, stb.
Prom Night
Hétvégén mutatják be a Prom Night horrort, amit néhányan a box office listák élére várnak (azaz nem a Street Kings lenne a vezető pozícióban) Remake lesz, ezt már lassan mondanom sem kell horror esetén.
A sztori nem bonyolult. Közeleg a szalagavató bál, feltűnk egy gyilkos, ki négy csaj nyomába szegődik, akik régen egy másik lány halálát okozták.
Hip-Hop musical Jane Austen könyve alapján
A Screen Gems Austen egy klasszikus művét, az Emmát filmesítené még, méhozzá hip-hop musical formájában. A forgatókönyvet Tyger Williams írja, kinek egyetlen filmes munkája az 1993-ban bemutatott Veszélyes elemek volt.
Jane Austen regénye ihlete a Spinédzserek is, amelyben Alicia Silverstone volt a főszereplő.
A könyv tartalma: “Emma Woodhouse igazán mindent megkapott az élettől, ami szép és jó: csinos volt, eszes, gazdag, derűs természetű; már huszonegyedik évében járt, de komolyabb baj vagy bánat még sosem érte.” E sorokkal kezdődik a jellegzetes Austen-hősnők közé méltán felsorakozó Emma regénye; s az említett számos jó tulajdonság, kedvező adottság ellenére bizony vele is végigjáratja az írónő a csalódások, kisebb-nagyobb bánatok, tanulságok iskoláját. Az események középpontjában három ifjú pár félreértéseken és viszályokon át győzedelmeskedő szerelme áll. A színtér, a környezet itt is ugyanaz, mint a többi Austen-regényben: vidéki angol úriházak, amelyek úgy élik a maguk derűsnek és kiegyensúlyozottnak látszó életét, mintha az országnak semmi köze sem volna a Csatorna túlsó oldalán dúló napóleoni háborúkhoz. De a szereplők újszerű érzékenységén, társadalmi komédiájuk apró mozzanatain mégis érezni, hogy a világ épp változófélben van körülöttük.”
Horrormusical a Fűrész rendezőjétől
Nem sok éneklős filmet szoktak ránk zúdítani, horrormusicalt meg aztán nem is nagyon leltünk fel mostanság a kínálatban. Tavaly azonban Tim Burton szállította a Sweeney Todd-ot, idén pedig jön a Repo! The Genetic Opera! Darren Lynn Bousman (Fűrész 2,3,4) rendezésében.
A főbb szerepekben Sarah Brightman, Anthony Head, Paris Hilton, Bill Moseley, Paul Sorvino, Alexa Vega és Kevin Ogilvie.
Vasember filmrészlet
Egy részlet a Vasember (Ironman) filmből. Már szinte csak azt hiányolom, hogy Pókember rálőné a hálóját egy ingyenfuvar erejéig vagy elszáguldana Hulk mellett.