Mickey Rourke a nagyot bukott Domino után ismét együtt dolgozhat Tony Scott rendezőve. A színész Scott nem is egy, hanem két filmjében lesz látható. (Denzel Washington nem ért rá?) Az egyik a Potzdamer Platz címre hallgató akciófilm, amelyben (legalábbis úgy tűnik) a főbb szerepeket Jason Statham és Javier Bardem fogja játszani. A történet szerint egy new jersey-i maffiacsaládnak dolgozó két nehézfiú úgy dönt, hogy kipróbálják magukat nemzetközileg is. Scott megemlítette, hogy szeretné Gene Hackmant meggyőzni az egyik szerepre, ha ez nem megy, akkor vésztervnek ott van Al Pacino.
A másik tervezet a Hells Angels, azaz a Pokol angyalai. Ebben Rourke Sonny Bargert alakítaná, aki az oaklandi csapat felállításában működött közre, majd később egyesítette a többi Angels csoportot. Az ő munkálkodásának köszönhető, hogy a Pokol Angyalai még ma is a legtöbb taggal rendelkező motoros klub. Barger masszívan dohányzott, ennek következtében 1983-ban gégerákot diagnosztizáltak nála, ezt végül sikerült legyőznie. Több, mint 13 évet töltött börtönben és önéletrajzi könyvet is írt. Scott már egy évtizede szeretné megvalósítani a filmtervét, vágya hamarosan valóra válhat, ugyanis a Fox 2000 leszerződtette Scott Franket (Különvélemény), hogy dolgozza át a forgatókönyvet. Ebben lesz egy beépített zsaru (állítólag Shia LaBeouf játszaná), aki a banda törvénytelen tevékenységeiről számolna be az illetékeseknek.

A Fox stúdió bejelentette, hogy folytatják a nagy sikerű animációs franchise-ukat, a Jégkorszak 4 2012 július 13-án kerül a mozikba Ice Age: Continental Drift címen és 3D-ben készül el az alkotás. A produkciót egy héttel a Pókember reboot és egy héttel a harmadik Batman film után mutatják be.

Végre nyilvánossá vált Christopher Nolan új alkotásának, az Eredetnek a története. Eddig sokat nem árultak el a filmről, csak annyit lehetett tudni, hogy az elme rejtett zegzugaiban fog játszódni, illetve ezek után sejthető volt, hogy Leonardo DiCaprio egy olyan fickót fog játszani, aki mások elméiben kutakodik információ után. Az előzetes 
A negyedik Die Hard után Bruce Willis azt mondta, hogy benne szívesen eljátszaná újra John McClane-t, a stúdió pedig a bevételek láttán nem mondott nem a következő felvonásra. A Fox jelenleg Skip Woods-ot szeretné megnyerni a forgatókönyv megírására. Woods körmölte le a Kardhal, a Hitman, Szupercsapat szkriptjét és a Wolverine-hez is köze volt.