A Warner négy évvel ezelőtt jelentette be, hogy megszerezte Jeff Smith képregénysorozatának, a Bone-nak a megfilmesítési jogait. Azóta semmi érdemleges nem történt a projekt környékén, ma azonban újabb fejlemény történt: kerítettek rendezőt a film élére. P.J. Hogan, az Egy boltkóros naplója (Confessions of a Shopaholic) és az Álljon meg a nászmenet! (My Best Friend’s Wedding) alkotója vezényelheti le az alkotást.
A képregénysorozat 1991 és 2004 között futott, a Bone család három tagját követhette nyomon az olvasó. A figurák kicsi, fehér, kopasz emberszerű alakok voltak hatalmas orral. A három Bone egy rejtélyes, furcsa völgybe kerül, ahol veszélyes lényekkel futnak össze.
Még nem tisztázott, hogy élőszereplős filmet terveznek-e vagy esetleg animációs produkció lesz-e. Esetleg egy élőszereplős/CGI hibridben gondolkodnak?
Will Smith utoljára 2008-ban a
A negyedik Resident Evil film 3D-ben került tálalásra a közönség elé, a bevétel elég meggyőző volt, közel 300 millió dollárt kasszírozott, gyakorlatilag a harmadik felvonás eredményének a dupláját produkálta. Nem volt kérdés, hogy Paul W. S. Anderson hozzá fog látni az ötödik részhez, felesége, Milla Jovovich meg naná, hogy nem maradhatott ki. Természetesen a film 3D-s lesz.
Cormac McCarthy író tollából származik a 
E-mailben kerestek meg, hogy nem reklámoznám-e esetleg a Ferhouse amatőrfilmet. A levélküldő a következőket írta a produkcióról: körülbelül fél évvel ezelőtt egy félig amatőr csapattal összeálltunk, hogy készítsünk egy művészfilmet. A film egy ház életét mutatja be, ahol egyik napról a másikra felcserélődnek a szerepek, a jómódúak szegényekké, a szegények jómódúvá, válnak. A forgatás még most is zajlik, azonban a mai nap folyamán fog elkészülni a végleges változata az első trailerünknek. Mivel többnyire fiatalok vagyunk, így nem áll rendelkezésünkre sok pénz, hogy jó és megfelelő reklámhátteret biztosítsunk a filmnek. A mű facebook oldala
Egyértelmű volt, hogy az Expendables folytatásához Chuck Norrist is megkeresik, azonban az USA inváziót megállító és többször ütközetben eltűnt delta kommandós egy feltétellel írta alá a szerződést: ha a film PG-13-as lesz.
Joel Edgerton eddig színészként bizonyított, de most már forgatókönyvírói babérokra is tör. Sikeresen eladta első szkriptjét, a One Night Stand címre keresztelt történet a New Regency-nél landolt. A komikus elemekkel tarkított dráma egy nő és egy férfi egyéjszakás kapcsolatának az utóhatásait meséli el. Rendező még nincs és a főszereplőket is keresek, annyi biztos, hogy Edgerton nem fog felbukkanni a produkcióban, de producerként azért kiveszi a részét a továbbiakból.
Bruce Lee évtizedekkel ezelőtt elhunyt, emléke nem merült feledésbe, mondjuk ki: egy legendáról van szó. Elismert harcművész volt és habár csak fél tucat produkcióban volt főszereplő, ezek a mai napig emlékezetes alkotásnak számítanak. Több összeesküvés elmélet is született halálával kapcsolatban.