6

Bale helyett Affleck lesz a főszereplő Malick új rendezésében

Még februárban derült ki, hogy Terrence Malick a Tree of Life sci-fi – fantasy filmje után nem pihen le évekre, hanem még idén nekilát új filmjének. Ennek címét nem árulták el, de még a történetről is mélyen hallgatnak, de elvileg romantikus dráma lesz. A szereposztást nem rejtették véka alá, Javier Bardem, Olga Kurylenko és Rachel McAdams fognak játszani a produkcióban, Christian Bale is benne volt a stábban, ám ő elhagyta a fedélzetet és Ben Affleck lépett a helyére, rajta kívül még Rachel Weiszt is sikerült megnyerni az alkotáshoz.

Malick több évtizede van már a szakmában, ám 41 év alatt eddig 6 filmet rendezett. 1978-as Mennyei napok (Days of Heaven) után 20 évig nem készített semmit, majd 1998-ban az Őrület határán (Thin Red Line) sztárokkal zsúfolt háborús drámát hozta tető alá. Idén a Tree of Life-ot láthatjuk tőle, amiben Brad Pitt és Sean Penn fognak a középpontban állni.

6 komment

  1. Bizony, Malick az amerikai filmezés egyik igazán nagy vesztesége, mert ilyen rendkívüli rendezőként csak néhány filmet készített el a hosszú évtizedek során.

    De idén kettő jön. Kettő. Kettő! 😀

  2. Az Őrület Határán nem volt rossz.Tetszett az a nyomasztó hangulat ami mindvégig jól dolgozott és nem hagyta,hogy megbillenjen a mérleg.
    A zeneválasztás az nagyon jól sikerült mellé.Szoktam a mai napig hallgatni a tracket.
    Igazából olyan igazi hangulatfilmnek mondanám.Kell hozzá szerintem,hogy az ember megnézze akár többször is.

  3. Nekem is az egyik kedvenc rendezőm, és nem győzök magamhoz térni, hogy mennyire felpörgött (húsz év helyett ÉVENTE készít filmeket? :D)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *