A Titánok harcában Perszeusznak meg kell szereznie Medúza fejét, ugyanis csak ennek segítségével tudja legyőzni a Krakent. A régi változatban Perszeusz egy oszlop mögé rejtőzőtt, majd levágta a szörny fejét, mikor az arra vette az irányt. A kép tanúsága szerint hősünk csukott szemmel, bátran nekiugrik a teremtménynek. A kép a Shortlist magazinban jelent meg.

- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Ha jól emlékszem, akkor a régi filmben egy pajzsban nézte a közeledő szörny tükörképét – ami valamennyire passzol a mitológiai történethez.
remélem, itt nem valami überheroikus vakharc lesz belőle 🙂
@Vészmadár: sztem a képen csukva van a szeme. legalább is nagyon úgy tűnik, mint aki összeszorítja, meg homlokot ráncol a nagy erőlködésbe. 🙂
A pajzstükrös trükkös akció biztosan megmarad, s valószínúleg csak amikor már téveszthetetlen a cél, akkor fordul vele szembe, hogy vakon végezzen a rút bestével.
Mindegy hogyan lesz, csak ne legyenek a harcok lassításokkal telepakolva…
@raves: nem Guy Ritchie rendezi, úh reménykedhetünk 🙂