Még Jerry Bruckheimer sem volt tudott ezen a nyáron kasszasikert produkálni, a Perzsia hercege után még érkezik A varázslótanonccal, amely szintén egy nagyobb költségvetésű alkotás lesz. Nicolas Cage nagy hatalmú varázsóként New Yorkban rátalál Jay Baruchelre, akivel megtanítja a “szakma” minden csínját-bínját, aztán együtt nekiugranak a gonosznak, aki szintén otthonosan mozog a mágia területén.
És még egy utolsó karakterposzter a végére

- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Nyilvánvaló Harry Potter-cover, részemről kasza. A Pottert is utáltam.
Arra tökéletesen jó lesz, hogy az ember beül a hűvös terembe egy adag kukoricával, és nem gondolkozik.
@Sethniel: na ja, ezt hívják agymosásnak.
@efes: Hol itt az agymosás? Magyarázd el kérlek.
@Sethniel: Ott, hogy nem kell gondolkoznod. Készen kapod az előre jól megcsócsált, fazonírozott és készre párolt masszát, az egész amerikai álmot, és leszel szép, kövér, önálló, asszociatív gondolkodásra képtelen reklámzabáló droid, aki szépen minden szart meg fog venni, amit mondanak neki, arra fog szavazni, gondolkodás nélkül, hiszen már elfelejtette, akit mondanak neki. Ők, azok, ott. Akik az agyadat mossák ilyen ötlettelen faszságokkal.
@efes: Hú, gratulálok. 🙂 Egy érett, felnőtt embernek nem kell tartania attól, hogy egy ilyen film bármerre is elbillentené az egészséges életmódjától. Jelentsen ez utóbbi neki bármit is.
Viszont örülök, hogy egyetlen jellemző sem igaz rám azok közül, amit leírtál. 🙂 Talán majd legközelebb.
@efes: Nem kell mindenkit sík hülyének nézni 🙂
Szerintem jó film lesz, bírom az ilyen varázsolgatós cuccokat, jó kis bemelegítés lesz a HP7 előtt. 😀 (amit remélem végre faszául leadoptálnak)
@Sethniel: Ezt te nyilván nem láthatod magadon, mert agyad az efféle faszságokkal már régen simára van sikálva. Te azt hiszed, hogy minden OK. Pedig nem, ez a lényeg…:)
@Shyllard: Csak azt, aki az. 🙂
@efes: Nevetséges vagy. 🙂 Én azért további sok sikert kívánok az élethez, nem lehet könnyű. 🙂
Nem kellene egymásnak esni, köszi
Kinek a kije lehet ez a srác, hogy mindenhol feltűnik? Vagy csak simán jól nyomja a lúzert?