Semmi skalpolás vagy németgyilkolászás, csak duma, ahogy azt Tarantinotól megszokhattuk. Az előzetes jobban felcsigázott. Cannes-ban már nézhetik a népek, mi csak augusztusban ülhetünk le elé.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Az biztos, hogy nem nézem meg ezeket a videókat, pedig nagyon kíváncsi vagyok a filmre. Az okok: nem szeretném előre lelőni a poénokat, és inkább megnézem pár hónap múlva az egész filmet egyben, sokkal jobb minőségben.
A Death Proof-nál korábban már elkövettem azt a hibát, hogy a film előtt minden írást elolvastam, minden videót, képet megnéztem a filmről, így szinte semmi újdonságot nem kaptam.
Szóval az ilyen posztok az olyanoknak valók, akik a karácsonyt sem bírják kivárni, hogy megkapják az ajándékot és előre kibontják azt:)