Hogy mi ez? Ennek a folytatása.
Mi más lehetne a mai napon az ajánlat, mint a Cool-on a 19:30-as Pofa be című film?

2003-as francia vígjáték, Gérard Depardieu és Jean Reno főszereplésével, ahol az előbbi egy féleszű pancser, az utóbbi egy félelmetes gengszter, és véletlenül a börtönben találkoznak. Kétszemélyes film, ahol Reno hozza a szokásos nagyon kemény macsót, aki épp bosszúhadjáratot folytat, és mellékesen elintézi a francia alvilágot, Gérard pedig csak barátot akar, így vele megy, mert “jól tud hallgatni”. Nagyon jó a zenéje, Marco Prince szerezte.
Most nem egy trailert, hanem egy így készült werkfilmet ajánlok a film elé/mellé:
Ítélet:
Mindketten brillíroznak, csak ajánlani lehet a filmet, reklámokkal is fantasztikus.
Lement egy hét a tv ajánlós posztokból. Kommentben kellene jelezni, hogy folytassuk-e vagy nincs rá igény.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 22.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 21.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 20.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 19.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 18.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 17.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 16.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 15.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 14.
- Ha nem zavar a reklám! - 2012. október 13.
A tetovált lány 2?
@Prolihisztor: Az hol lesz??
A Pofa be! halhatatlan darab, akárhányszor látom, beszarok rajta a röhögéstől.
@Sparrow: 22:55, m1
ilyen formatumban tetszik nekem ez a rovat. tehat, hogy kiemelsz egy filmet, ami jo, mert pl. ezt nem lattam. de dicserik, akkor megnezem.:) amiket viszont eddig irtal, azokat lattam. az pedig idegesit mikor felsoroljak a filmeket, mint a programajanlokban :)..oszt majd en vakarozom, hogy melyiket nezzem? 😛
Szerintem nem ide illő ez a rovat,mármint szerintem az ide járók nagy része betudja szerezni valamely forrásból a filmeket,felesleges kiemelni,mert a tv-ben megy valami.
@Maya–: @Dean6: ez eddig 1-1, legalább azért még egyvalaki írjon valamit, hogy kell-e vagy nem?! 😀
@doggfather: Szerintem jó ez a rovat, ritkán nézek TV-t,így elég ritkán kapok el egy-egy jó filmet, de így könnyebb lesz 😀 Például ezt a filmet is régóta meg akartam nézni, de valahogy sosem jött össze, de most tuti megnézem 😀
@doggfather: folytasd a rovatot :)..;)
a holnapi kicsit később lesz kinn, de akkor adok neki még egy hetet. 😀
köszi aki hozzászólt.
A rovat jó, mindig elszalasztom a TV-be a jó filmeket. Bár ez alig 1-2 hete volt.
fársztó francia filmek sorát bővíti, de nem tagadom egyszer megnézhető